O společnosti

Naše společnost provozuje v současné době Medical Spa & Wellness hotel Carlsbad Plaza 5* Superior, luxusní lázeňské a wellness centrum Zámecké Lázně, špičkové zařízení Carlsbad Clinic poskytující širokou škálu diagnostických, kosmetických a dalších specializovaných služeb a také ID Bar&Restaurant s bohatou nabídkou drinků a vynikající moderní kuchyně.

Historie a současnost

EDEN GROUP a.s. je akciová společnost zaměřená na poskytování lázeňských, hotelových a restauračních služeb.

Eden Group a.s. byla založena v roce 2001. Její kořeny však sahají až do roku 1997, kdy vznikla společnost New Bridge s.r.o., jejíž je Eden Group a.s. následovnicí.

Hlavní cíl společnosti

Hlavním cílem společnosti je získat co nejvíce spokojených klientů, kteří se budou rádi vracet a doporučovat naše zařízení ostatním. Spokojenost klientů nejvíce ovlivňují ti, kteří jsou s nimi v každodenním kontaktu, tedy zaměstnanci. Proto se společnost snaží motivovat zaměstnance k vyšším výkonům, umožnit jim profesní růst a vytvářet jim co nejpříznivější pracovní podmínky.

Zámecké Lázně
Při zachování všech podstatných architektonických prvků dochází v období let 2000 – 2001 k zásadní rekonstrukci všech prostorů Zámecké kolonády a k její velkorysé adaptaci na komplexní léčebné zařízení nazvané Zámecké Lázně.
V prosinci 2018 Zámecké Lázně otevřely své dveře po rekonstrukci a citlivé renovaci svých interiérů, jimiž mile překvapily všech¬ny návštěvníky, kteří se nyní těší ze dvou naprosto nových saun a nového konceptu vstupů.

Carlsbad Plaza
V prosinci roku 2005 byl slavnostně otevřen luxusní 5 hvězdičkový Spa & Wellness hotel Carlsbad Plaza, s kapacitou 140 pokojů a 20 apartmá. Hotel je situován v klidném prostředí lázeňské zóny Karlových Varů, v blízkosti Císařských lázní (Lázní I). V dubnu 2007 se stal hotel Carlsbad Plaza členem nejprestižnější hotelové aliance „The Leading Hotels of the World“, po úspěšném splnění 1500 předepsaných standardů.

Carlsbad Clinic
V dubnu roku 2007 jsme otevřeli Carlsbad Clinic, luxusní medicínsko – wellnessové centrum, které přímo sousedí s hotelem Carlsbad Plaza, se kterým je také ve dvou patrech spojeno. Služby v této pětiposchoďové budově jsou ušity přímo na míru náročné klientele a jejich spektrum je výjimečně široké.

ID Bar & Restaurant
V roce 2018 byla otevřena zcela nová a jedinečná zážitková restaurace & designový loft bar #ID, který nabízí rozmanité menu moderní fusion kuchyně a širokou nabídku skvělých drinků. Nechybí ani každodenní večerní hudební produkce a posezení v neopakovatelné atmosféře.

Společenská, sociální a charitativní činnost

Již od svého založení se snaží společnost Eden Group a.s. pomáhat lidem ve svém okolí žít lepší a plnohodnotnější život, což je součástí naší firemní filozofie. Jsme přesvědčeni, že je naší povinností pomáhat a vracet hodnoty širší společnosti, ve které obchodně působíme.

Hlavním projektem je již několik let finanční pomoc Mateřskému centru v Karlových Varech. Každoročně je ředitelce mateřského centra předáván šek na nákup vybavení. Na tomto finančním daru se podílejí také zaměstnanci společnosti, kteří přispívají vždy při příležitosti zaměstnanecké párty.

V historii naší společnosti je celá řada dalších sociálních a charitativních činností, které měly za cíl pomoci potřebným v našem okolí:

  • vybavení domova pro seniory v Karlových Varech televizory
  • vybavení dětského domova v Karlových Varech počítači
  • vybavení mateřského centra v Karlových Varech rotopedem
  • vybavení mateřského centra v Chodově rotopedem
  • každoročně sponzorujeme slavnostní vyhlášení cen Křesadlo