Naše portfolio

Společnost Eden Group provozuje v současné době v Karlových Varech pětihvězdičkový hotel Carlsbad Plaza, jedinečné lázeňské centrum Zámecké Lázně, luxusní medicínsko-wellnessové centrum Carlsbad Clinic a unikátní ID Bar&Restaurant.

Hotel Carlsbad Plaza

Hotel Carlsbad Plaza je prvním hotelem v České republice, který získal nejvyšší možnou certifikaci 5* Superior. Hotel je situovaný v těsné blízkosti proslulých lázeňských kolonád Karlových Varů, kde svým hostům nabízí ubytování ve 151 nadstandardně vybavených pokojích, včetně 27 apartmánů s výhledem na klidnou lázeňskou část, nebo do tiché hotelové zahrady. Hotel je jedinečný zejména rozsáhlou nabídkou léčebných služeb zahrnující více než 250 druhů procedur v unikátních Medical Spa & Wellness prostorách o rozloze přes 3500 m2.

Carlsbad Plaza. Žijte, relaxujte a buďte sami sebou!

Kontakty:
Tel.: +420 353 225 502
E-mail: reservation@carlsbadplaza.cz

Carlsbad Clinic

Carlsbad Clinic je samostatné luxusní medicínsko-wellnessové centrum, které přímo sousedí s hotelem Carlsbad Plaza, se kterým je také ve dvou patrech spojeno. Služby v této pětiposchoďové budově jsou ušity přímo na míru náročné klientele a jejich spektrum je výjimečně široké.

Kontakty:
Tel.: +420 352 441 211
E-mail: clinic@edengroup.cz

Zámecké Lázně

Zámecké Lázně stojí v samém srdci lázeňské zóny Karlových Varů, v těsném sousedství Tržní a Vřídelní kolonády. Zámecké Lázně jsou jedním z nejkrásnějších lázeňských center v Evropě a poskytují svým klientům širokou škálu léčebných a relaxačních programů. Skutečným i pomyslným středem celého objektu byl od počátku monumentální kamenný reliéf tváře „Ducha pramenů“ vládce a strážce všech karlovarských pramenů, kterého můžete pozorovat z unikátního termo-minerálního bazénu.

Originální, unikátní, magické, nádherné, a přesto otevřené a dostupné všem!

Kontakty:
Tel.: +420 353 222 649
E-mail: reservation@edengroup.cz

ID Bar & Restaurant

#ID Bar & Restaurant se nachází v budově hotelu Carlsbad Plaza, nedaleko proslulých karlovarských kolonád, v těsné blízkosti Císařských lázní a řeky Teplá.

Jedinečná zážitková restaurace #ID nabízí rozmanité menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. Designový loft bar #ID sází na širokou nabídku skvělých drinků, a právě zde zažijete pravou chuť fenomenálních destilátů, populárních koktejlů a vyhlášených vín.

Zavítejte pro nezapomenutelný zážitek, explozi chutí a emocí do #ID Bar & Restaurant.

Kontakty:
Tel.: +420 352 441 194
E-mail: id@edengroup.cz